21 maj 2020

Dzień dziecka 2020

Witajcie w ten piękny słoneczny dzień 🙂 Przypominamy, że już za kilka dni „Dzień dziecka”. W związku z tym zatowarowaliśmy nasz sklep w nowy asortyment. Zabawki, akcesoria sportowe, gry oraz wiele, wiele innych ciekawy prezentów. Zapraszamy 🙂

7 maj 2020

Dzień mamy

Witajcie, spieszymy donieść, że jesteśmy cały czas otwarci od 8:00 do 16:00 😁 Zbliża się właśnie okazja do odwiedzin naszego sklepu, a mianowicie „Dzień mamy” 🥳 Z tej okazji polecamy akcesoria takie jak kartki, kubki, breloki, ramki oraz wiele, wiele innych ciekawych gadżetów i prezentów. Zapraszamy‼️

3 luty 2020

Walentynki 2020

Jeśli szukasz dla drugiej połówki jakiegoś upominku na walentynki ❤️❤️❤️ to zapraszamy do naszego sklepu. Każdy znajdzie coś dla siebie 😍  

17 listopad 2019

Kraina lodu 2

Już w przyszły weekend premiera Krainy lodu 2 🤩😍🦌⛄️ Natomiast u nas już od poniedziałku możecie kupić akcesoria z tej okazji. Puzzle, zeszyty, kolorowanki, naklejki i mnóstwo innych fajowych gadżetów 😁 Zapraszamy!

7 listopad 2019

Nowości na Mikołajki

Do mikołajek został już tylko miesiąc. Powoli zaopatrujemy sklep w świąteczne akcesoria i prezenty. Na pierwszy rzut polecamy kalendarze adwentowe LEGO, Hot wheels i Barbie. Zapraszamy!

19 sierpień 2019

Wyprawka

Wiecie, że za dwa tygodnie rozpoczyna się rok szkolny? 🤓📚Jeśli kompletujesz wyprawkę lub szukasz elementów do niej to zapraszamy do nas 😀 Kupisz wszystko co trzeba na miejscu. Doradzimy i pomożemy.

8 sierpień 2019

Nowości PAN DRAGON

Słyszeliście ten kawał? Przychodzi klient do sklepu, a tam… PAN DRAGON 🤣 Polecamy w nowej dostawie zakładki, kubki, kartki, zeszyty i inne. Zapraszamy!  

21 lipiec 2019

Wyprawka szkolna

Wakacje w pełni 🌤 ale my już przygotowujemy się do roku szkolnego 🤓👩‍🏫🎒 Polecamy plecaki, torby, worki, zeszyty i cały szkolny asortyment. Potrzebujesz wyprawki? Przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie ☺️Zapraszamy!  

21 czerwiec 2019

Klocki LEGO!

Info dla wszystkich fanów LEGO, właśnie dotarła do nas nowa dostawa 😁🤩 Zapraszamy!  

5 czerwiec 2019

Czas na basen!

Temperatury coraz wyższe, słońca coraz więcej 🌞 A może nadszedł czas na rozłożenie basenu? Polecamy baseny dla dzieci, piłki, koła, rękawki do kąpieli 🙂 Zapraszamy!

27 maj 2019

Dzień dziecka 2019

Przypominamy, że już za tydzień „Dzień Dziecka” 😍 Mamy prezenty zarówno dla młodszych jak i starszych pociech 😉 Zabawki, klocki LEGO, drony, gry, puzzle, gadżety, sprzęt sportowy oraz wiele, wiele innych. Zapraszamy!